denizlifiliztekstil.com Güvenli Ödeme Seçenekleri 

denizlifiliztekstil.com olarak ödemeleriniz kolay, güvenilir ve hızlı bir şekilde gerçekleştirmeniz için sizlere sunduğumuz alternatif ödeme
yöntemlerimizi kullanabilirsiniz.
- KAPIDA / TESLİMATTA ÖDEME
- Kredi Kartı ile Ödeme (Taksitli, Tek Çekim) 
- Havale / EFT ile
 
* Kapıda / Teslimatta Ödeme
   Alışverişinizi Kapıda Ödeme seçeneği ile tamamlayabilirsiniz. Bu işlemde, Kargo şirketleri  ödemeyi sizden alıp hesabımıza yatırması dolayısıyla, taşıma ücreti dışında, 5 TL ek hizmet bedeli talep etmektedir. Kapıda Ödeme Seçeneği ile alışveriş yaptığınızda, Bu tutar Sepetiniz toplamına ilave edilerek, ürünleriniz hazırlanır ve gönderilir.
* Kredi Kartı ile Ödeme

    Sitemiz üzerinden yapacağınız alışverişlerinizde, siparişinize ilişkin ödemenizi kredi kartınızla online olarak, %100 Güvenli bir Şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
3D Güvenlik doğrulamanız Sonrası Ödeme İşlemi tamamlanıp, Banka sipariş onayı sisteme düştükten sonra siparişiniz hazırlanma ve gönderi sürecine girecektir.
Alışverişlerinizde tüm kredi kartlarıyla tek çekim veya taksitle yapabilirsiniz.
 
* Havale/EFT ile Ödeme

Ödeme sayfasında dilerseniz Havale/EFT seçeneğini kullanarak da ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Havale ile yapılan ödemelerde; ödeme onayının en çok 2 iş günü içerisinde gerçekleştirilmesi gerekmektedir. 2 iş günü içerisinde ödeme onayı alınamayan siparişler sistem üzerinden otomatik olarak iptal edilmektedir. Adres bilgilerinizi girip kaydettikten sonra, Havale İle Ödemeyi seçtiğiniz takdirde, BANKA HESAP NUMARALARIMIZ ekranına ulaşacaksınız.